Aktualności

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Opatówek

[ 2018-01-25 ]
Dnia 20 stycznia 2018 roku w Hali Widowiskowo - Sportowej im. Polskich Olimpijczyków w Opatówku rozegrany został Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Opatówek.
Do rywalizacji przystąpiły trzy kluby sportowe: KKS Kalisz, KS Opatówek, Liskowiak Lisków. Zespoły zostały podzielone na siedem drużyn, w sumie rozegrano 21 meczy. Tegoroczny turniej otworzył Dyrektor Szkoły Podstawowej w Opatówku Mateusz Przyjazny witając wszystkich gości oraz zawodników. Uczestnikom turnieju życzył sukcesów i niezapomnianych wrażeń, przypominając przy tym o zasadach gry ''fair play''

Po rozegraniu meczy i podliczeniu punktów I miejsce przyznano drużynie KS Opatówek I, II miejsce KKS Kalisz I, III miejsce KS Opatówek III. Wszystkie uczestniczące w turnieju drużyny nagrodzone zostały pucharami i medalami. Rozgrywki młodych piłkarzy obserwował Burmistrz Gminy Opatówek Sebastian Wardęcki, który ufundował nagrody dla drużyn. Na wszystkich zawodników czekał także słodki poczęstunek, napoje i owoce zakupione przez rodziców dzieci z KS Opatówek. Dla grupy zwycięskiej niespodzianką była pizza ufundowana przez p. Roberta Bugajnego z pizzerii w Opatówku.

Powyższa inicjatywa jest doskonałym sposobem na wyuczenie zdrowych postaw rywalizacji, jak i promocji aktywnego spędzania czasu wolnego wśród dzieci i młodzieży.