Aktualności

Kontynuacja zwycięskiej passy KS Opatówek!

[ 2023-04-11 ]
W Wielką Sobotę KS Opatówek będąc gospodarzem spotkania 19 kolejki Klasy Okręgowej przed własną publicznością na płycie boiska Stadionu Miejskiego Gminy Opatówek zmierzył się z LZS Doruchów, pokonując ich 2-0!

Spotkanie dla Gospodarzy zaczęło się bardzo dobrze. Już w 24 minucie Dawid Cichorek umieścił pierwszą piłkę w siatce. Druga połowa meczu również należała do KOSY. Damian Matczak w 57 minucie spotkania silnym strzałem dał zespołowi prowadzenie 2-0.

Warto podkreślić, że drużyna Dariusza Smolarka jest niepokonana od 4 ligowych spotkań, a ich każde kolejne zwycięstwo potwierdza, że zawodnicy są w bardzo dobrej formie i zacięcie walczą o jak najwyższe miejsce w tabeli.

W kolejnej kolejce piłkarze KOSY zmierzą się z zespołem Ogniwo Łąkociny na meczu wyjazdowym, który odbędzie się 16 kwietnia 2023 r. (tj. niedziela) o godz. 11:00.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania i życzymy dalszych sukcesów na boisku!