Aktualności

Podsumowanie sportowego weekendu

[ 2024-10-08 ]

Ten weekend dostarczył nam wielu sportowych emocji! W sobotę Drużyna Trampkarzy Bartek Rosa zmierzyła się u siebie z  AS Amber. Pomimo ogromnych starań, niestety przegraliśmy 0:6 Walka była zacięta, niestety przeciwnik okazał się mocniejszy.

Z kolei Drużyna Młodzików Bachur Szymon spisała się znakomicie! W Skarszewie, nasi zawodnicy pokonali GKS Victoria Skarszew skarszew aż 0:5, pokazując świetną formę i zaangażowanie na boisku. Brawo, chłopaki! Niedziela również obfitowała w sportowe wydarzenia. Nasi zawodnicy, którzy uczą się w SP w Opatówku, reprezentowali szkołę na 43 Międzynarodowym Biegu Ulicznym Ptolemeusza w Kaliszu.

W konkurencji sztafety 6 x 800 m (kategoria klas 4-6) zdobyliśmy 2 miejsce.  Dodatkowo, w biegach indywidualnych na 500 m, nasi najmłodsi zdobyli 4 miejsce (kategoria 2016) oraz 1 i 6 miejsce w biegu na 600m (kategoria 2015).   Dla wielu z nich był to pierwszy start w takich zawodach – spisali się świetnie! Jesteśmy z Was dumni!

Na zakończenie weekendu, seniorzy rozegrali mecz na własnym boisku w Opatówku przeciwko LZS Orzeł Mroczeń. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla nas i takim samym rezultatem zakończył się cały mecz. Wielkie gratulacje dla całej drużyny!

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i wspaniałe wyniki!

źródło: KS Opatówek